Pravidelné úklidy domácností
Project

Pravidelné úklidy domácností

Máme velké zkušenosti s úklidem malých i velkých bytů , rodinných domů a vil.
Nabízíme tým profesionálních hospodyň, paní na úklid, které se špičkově postarají o Vaši domácnost.

Mytí oken
Project

Mytí oken

Do mytí oken se pouštějte jenom v případě, že je venku alespoň pět stupňů nad nulou. A nikdy nepoužívejte jar, jinak vaše snažení nebude mít smysl. Pokud se ale oteplí, využijte toho. S naším návodem a správnými prostředky a pomůckami budete mít okna čistá za chviličku.

Čištění koberců
Project

Čištění koberců

Women's, men's and children's fashion, accesories, shoes, jewellery and more are in the Fashion Zone .

Úklid kanceláří a společných prostor
Project

Úklid kanceláří a společných prostor

Úklid společných prostor bytových domů bývá často zdrojem konfliktních situací jejich nájemců a kvalita odvedené práce bývá často nestálá. Dopřejte všem, kteří sdílí tyto prostory, pocit příjemného pocitu čistoty, klidu a spokojeného soužití se sousedy.

Úklidové služby domluvíme podle vašich konkrétních požadavků na osobní schůzce, tak svým rozsahem vyhovovaly potřebám daných prostor. K úklidu společných prostor používáme profesionální úklidové prostředky a vyškolený personál.

Úklid hal a průmyslových objektů
Project

Úklid hal a průmyslových objektů

Jedná se o krátkodobé speciální práce, jimiž si zákazník vytváří, ve shodě se svou představou o práci a podnikání, příjemnější a zdravější prostředí, v němž tráví svůj čas

Servis personální hygieny
Project

Servis personální hygieny

S dodávkou úklidových služeb úzce souvisí i možnost zajištění dodávky komplexního hygienického servisu, tj. prodej, dodávka, doplňování a poradenská činnost. Poskytovaná služba se dělí do několika následujících oblastí, ve kterých nabízíme široký výběr, vysokou kvalitu a funkčnost, zdravotní nezávadnost a bezpečnost produktů včetně přijatelných cen.

Zdravotnická zařízení a ordinace
Project

Zdravotnická zařízení a ordinace

Mimo denního úklidu, klademe důraz na dodržování dezinfekčních plánů a respektujeme specifické požadavky zdravotnických zařízení. Naši zaměstnanci procházejí přísným přijímacím řízením a jsou pravidelně školeni a preventivně očkováni.

Deratizace – DDD a ionizace
Project

Deratizace – DDD a ionizace

Nullam eget euismod nisi, in feugiat felis. Sed consequat aliquet augue, quis tincidunt sem porta quis. Suspendisse nulla nibh, viverra quis vulputate eu, ultricies suscipit nibh. Aenean ut pulvinar ex. Duis neque erat, dictum ut bibendum ut, scelerisque in quam. Donec tempor ex ut nisi rhoncus, necsan ex. In molestie ante ipsum. Ut eu mi...

Provoz v továrních halách
Project

Provoz v továrních halách

Úklid provozu v továrních halách je velmi specifický. Často probíhá za plného či upraveného provozu. Pro dosažení maximální čistoty, kombinujeme úklid průmyslových hal ještě s výškovými pracemi. Dostaneme se tak do všech hůře přístupných prostor. Výškové práce nám navíc při úklidu průmyslových hal dovolují čištění všech ostatních částí strojového vybavení, příhrad s technologickým vedením a všech ostatních součástí s ohledem na jejich provozní funkčnost během prováděných prací, luxování nosníků a rozvodů elektroinstalace, vzduchotechniky a dalších rozvodů, které se v těchto provozech běžně vyskytují. Úklid průmyslových hal spolu s výškovými pracemi nabízí dokonalé vyčištění všech prostor a zákoutí.