Pravidelné úklidy domácností
Project

Pravidelné úklidy domácností

Máme velké zkušenosti s úklidem malých i velkých bytů , rodinných domů a vil.
Nabízíme tým profesionálních hospodyň, paní na úklid, které se špičkově postarají o Vaši domácnost.

Úklid kanceláří a společných prostor
Project

Úklid kanceláří a společných prostor

Úklid společných prostor bytových domů bývá často zdrojem konfliktních situací jejich nájemců a kvalita odvedené práce bývá často nestálá. Dopřejte všem, kteří sdílí tyto prostory, pocit příjemného pocitu čistoty, klidu a spokojeného soužití se sousedy.

Úklidové služby domluvíme podle vašich konkrétních požadavků na osobní schůzce, tak svým rozsahem vyhovovaly potřebám daných prostor. K úklidu společných prostor používáme profesionální úklidové prostředky a vyškolený personál.

Úklid hal a průmyslových objektů
Project

Úklid hal a průmyslových objektů

Jedná se o krátkodobé speciální práce, jimiž si zákazník vytváří, ve shodě se svou představou o práci a podnikání, příjemnější a zdravější prostředí, v němž tráví svůj čas

Servis personální hygieny
Project

Servis personální hygieny

S dodávkou úklidových služeb úzce souvisí i možnost zajištění dodávky komplexního hygienického servisu, tj. prodej, dodávka, doplňování a poradenská činnost. Poskytovaná služba se dělí do několika následujících oblastí, ve kterých nabízíme široký výběr, vysokou kvalitu a funkčnost, zdravotní nezávadnost a bezpečnost produktů včetně přijatelných cen.

Zdravotnická zařízení a ordinace
Project

Zdravotnická zařízení a ordinace

Mimo denního úklidu, klademe důraz na dodržování dezinfekčních plánů a respektujeme specifické požadavky zdravotnických zařízení. Naši zaměstnanci procházejí přísným přijímacím řízením a jsou pravidelně školeni a preventivně očkováni.

Provoz v továrních halách
Project

Provoz v továrních halách

Úklid provozu v továrních halách je velmi specifický. Často probíhá za plného či upraveného provozu. Pro dosažení maximální čistoty, kombinujeme úklid průmyslových hal ještě s výškovými pracemi. Dostaneme se tak do všech hůře přístupných prostor. Výškové práce nám navíc při úklidu průmyslových hal dovolují čištění všech ostatních částí strojového vybavení, příhrad s technologickým vedením a všech ostatních součástí s ohledem na jejich provozní funkčnost během prováděných prací, luxování nosníků a rozvodů elektroinstalace, vzduchotechniky a dalších rozvodů, které se v těchto provozech běžně vyskytují. Úklid průmyslových hal spolu s výškovými pracemi nabízí dokonalé vyčištění všech prostor a zákoutí.