Ochrana dřeva a zdí

Ochrana dřeva a zdí

Ochrana dřeva

Ochranu dřeva bereme jako poslání. Uděláme všechno proto, abychom zlepšili vaše bydlení. Zachránili jsme už stovky krovů a dřevostaveb. Našim zákazníkům jsme včasným zásahem ušetřili statisíce korun, které by jinak museli investovat do celkové opravy svých nemovitostí.

Dřevokazný hmyz

Existují různé druhy dřevokazného hmyzu. V zdejších klimatických podmínkách nejčastěji likvidujeme tesaříky a červotoče. Často také likvidujeme dřevokazné mravence. Ne vždy je naše pomoc potřebná. V řadě případů stačí dřevo preventivně ošetřit svépomocí. Odkládání nebo neodborný zásah však může přijít draho. Konzultace s námi nic nestojí. Naopak díky vhodně zvolené metodě boje proti škůdcům ušetříte.

 

Ochrana zdiva

Stavební technologie umožňují zachránit mnoho domů, které by se jinak bez odborného zásahu staly časem neobyvatelné. Používáme moderní postupy a metody sanace a izolace vlhkého zdiva. Působíme už 14 let po celé České a Slovenské republice. Jsme malá firma a zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům.

Technologie

Sanaci zdiva provádíme technologií tlakové injektáže polyuretanovou pryskyřicí. Jde o materiály, které fungují na principu napěňování a postupně vyplňují zdivo. To je pak odolnější proti vzlínající vlhkosti a proti tlakové vodě (spodní vodě).

Technologie se také využívá na utěsnění průsaků ve stěnách, na zpevnění trhlin v betonu a zdivu. Jsme schopni odizolovat kamenné či smíšené zdivo, duté cihly i tvárnice nebo beton. Tlaková injektáž má oproti mechanickému podřezání několik výhod. Jde o šetrnou sanaci, protože při ní nedochází k narušení statiky domu. Lze ji použít i preventivně u suchého zdiva.

Náš postup při sanaci zdiva a dřeva

Chcete ochránit vaše zdi před vlhkostí anebo dřevo před parazity? Napište nám! Zjistíte, co všechno práce obnáší včetně cenové nabídky. V případě zájmů ze strany zákazníka rovnou sjednáme konkrétní termín sanace zdiva anebo dřeva.