Profesionální úklidové služby

Úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. je specialista na úklid domácností a úklid kanceláří.

 • Zajišťujeme pravidelný i nepravidelný úklid v regionu Ostrava

  Naše firma v regionu Ostravska a celého Moravskoslezského kraje zajišťuje jednorázové úklidové služby a pravidelné úklidové služby. V regionu Ostrava a okolí poskytujeme komplexní úklidové služby v kvalitní a profesionální úrovni za příznivé ceny. Na úklid pracovníci naší úklidové služby používají kvalitní a atestované úklidové prostředky.

   

  Objednávka úklidové služby, kalkulace ZDARMA

  Pokud máte zájem o pravidelný úklid či nepravidelný úklid, kontaktujte nás: info@bestostrava.cz, mob.: +420 603 467 636. Sdělte nám svůj požadavek, ZDARMA Vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci na úklidové služby přesně podle vašich představ.


 • KOMPLEXNÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

  Úklidová služba BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid skladů, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid půd, úklid sklepů, úklid společných prostor v bytových domech, dále naše úklidová firma nabízí úklid obchodních center, úklid zdravotnických zařízení, úklid úřadů, úklid škol, úklid hotelů, úklid penzionů, zkrátka v oblasti Ostrava a okolí pro vás naše úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. provede úklid jakýchkoliv prostor. V domácnostech a ve firmách naše úklidová firma provádí také úklid po vytopení a úklid po vyhoření. Naše úklidová firma BEST OSTRAVA se v regionu Ostrava nezaměřuje pouze úklid a čištění vnitřních prostor, ale nabízíme i na úklid a čištění venkovních prostranství, čištění fasád, obložení domů, čištění graffiti a následnou ochranu fasád před graffiti. Dále naše úklidová firma nabízí ošetření ploch linolea, marmolea i PVC speciálními vosky, kartáčování a hloubkové čistění koberců, mytí oken ve výškách, také mytí konstrukcí ve výrobních halách a plošnou dezinfekci prostor.

  Nejen v regionu Ostrava, ale v celém Moravskoslezském kraji naše úklidová firma zajišťuje:

  Jednorázový úklid firem – Ostrava a okolí

  Naše úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a okolí nabízí kompletní úklidové služby a v rámci jednorázového úklidu naši pracovníci uklidí vše, co je potřeba. Nabízíme například: úklid po řemeslnících – úklid po malířích, úklid po vytopení, úklid po vyhoření, úklid po stěhování, mytí oken, mytí podlah, utírání prachu, čištění koberců, úklid venkovních prostor, úklid skladů, úklid výrobních hal, atd.

  Pravidelný úklid firem - Ostrava a okolí

  Služba „pravidelný úklid firem“ patří mezi využívané služby, které naše úklidová firma poskytuje. V tomto směru naše úklidová firma v oblasti Ostrava a okolí nabízí např.: pravidelný úklid kanceláří, pravidelný úklid dalších administrativních prostor, pravidelný úklid výrobních hal, pravidelných úklid obchodních prostor a pravidelný úklid venkovních prostranství. Pravidelné úklidy jsou využívány zejména těmi firmami, které se rozhodly snížit stavy svých kmenových zaměstnanců a většinu svého úsilí v personální otázce směřují právě na zaměstnance, kteří jsou pro úspěch jejich podnikání klíčoví.

 • ÚKLID DOMÁCNOSTÍ A KANCELÁŘÍ

  Úklid domácností i úklid kanceláří a dalších prostor, který naše úklidová firma v regionu Ostrava a okolí dělá, je pro nás hračkou. Jsme úklidová firma, která používá kvalitní úklidové prostředky. Naše úklidová firma, která sídlí v lokalitě Ostrava - Přívoz, nabízí profesionalitu, kvalitu a příznivé ceny. Mezi úklidové práce, které naše úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. provádí, patří například čištění fasád, čištění koberců, čištění čalouněného nábytku, čištění dřevěného nábytku, mytí oken, mytí podlah, voskování dřevěných podlah, čištění parket, čištění žaluzií, utírání prachu, atd. Ať už potřebujete uklidit cokoliv, naše úklidová firma BEST OSTRAVA s.r.o. Vám vyhoví. Pravidelný úklid naše úklidová firma provádí v dohodnutých termínech – v ranních, odpoledních, večerních i nočních hodinách, v pracovních dnech, o víkendech i o svátcích – dle přání klienta.
  Nové žaluzie vyměříme přímo na místě a po  výrobě žaluzií samozřejmě namontujeme přímo u zákazníka.
  V případě, že vertikální žaluzie čistíme, také je u zákazníka odstrojíme, u nás v průmyslově vyčistíme a poté naistalujeme u zákazníka zpět. Ročně takto vyčistíme cca 1500 m2 vertikálních žaluizí.
   

  V regionu Ostrava naše úklidová firma zajišťuje veškeré úklidové služby. Nabízíme:

  Jednorázový úklid domácností – Ostrava a okolí

  Do této kategorie patří např. úklid po řemeslnících – úklid po malířích, stěhování, čištění koberců, čištění čalouněného nábytku, mytí oken, čištění žaluzií, atd., dále úklid po vytopení a úklid po vyhoření. Naše úklidová firma vám v regionu Ostrava a okolí ráda udělá kompletní úklid bytu či úklid části bytu – dle požadavku.
  Z důvodu velkého zájmu zákazníků jsme rozšířili nabídku služeb o čištění, opravy  a montáž horizontálních i vertikálních žaluzií.
  Nové žaluzie vyměříme přímo na místě a po  výrobě žaluzií samozřejmě namontujeme přímo u zákazníka.
  V případě, že vertikální žaluzie čistíme, také je u zákazníka odstrojíme, u nás v průmyslově vyčistíme a poté naistalujeme u zákazníka zpět. Ročně takto vyčistíme cca 1500 m2 vertikálních žaluizí.
   

  Pravidelný úklid domácností – Ostrava a okolí

  Pravidelný úklid domácnosti, který naše úklidová firma v oblasti Ostrava a okolí dělá, je vhodný například pro osoby pracovně velmi vytížené, nebo na druhou stranu pro osoby nemocné, které již běžný úklid domácnosti kvůli zdravotním problémům nezvládají. Může se také jednat o pravidelný úklid společných prostor – úklid chodeb, úklid sklepů…

 • Další nabídka

  Dále v regionu Ostrava a okolí zajišťujeme tyto úklidové služby:

  • úklidy průmyslových objektů a provozů (úklidová firma Ostrava)
  • čištění servisů, opraven, čerpacích stanic (úklidová firma Ostrava)
  • mytí aut a čištění čalounění (úklidová firma Ostrava)
  • čistíme průmyslové podlahy a podlahy v podnicích (úklidová firma Ostrava)
  • nárazové úklidové práce, malování a stěhování bytů a firem (úklidová firma Ostrava)
  • posezonní úklidy hotelů (úklidová firma Ostrava)
  • vyklízení objektů, bytů a sklepů (úklidová firma Ostrava)
  • čištění stěn a podlah squashových kurtů (úklidová firma Ostrava)
  • čištění graffiti (úklidová firma Ostrava)
  • praní ručníků, utěrek, záclon, závěsů (úklidová firma Ostrava)
 • IMPREGNACE DŘEVA

  Naše společnost BEST OSTRAVA s.r.o. poskytuje v rámci činnosti Centra ochrany dřeva a zdiva také služby v oblasti impregnace krovů a impregnace nábytku. Impregnace dřeva děláme preventivně – jako ochranu před plísněmi, houbami a dřevokazným hmyzem. Impregnace krovů a dřevěných konstrukcí naše společnost BEST OSTRAVA s.r.o. realizuje zejména v regionu celého Moravskoslezského kraje – impregnace (impregnační postřiky či impregnační nátěry) nejčastěji nanášíme na krovy.

 • Výhody naší úklidové firmy

  • naše úklidová firma dělá úklid v dohodnutých termínech (v pracovních dnech dopoledne, odpoledne, v noci, o víkendech, o svátcích…)
  • nabízíme komplexní úklidové služby
  • naše úklidová firma je profesionální a spolehlivá
  • naše úklidová firma poskytuje příznivé ceny
 • Služby DDD

  Naše firma se též zabývá deratizací, dezinfekcí a desinsekcí.

  Deratizace – hubení škůdců - hlodavců jako myší, krys a potkanů.
  Dezinfekce – hubení mikroorganismů, plísní a bakterií.
  Dezinsekce – hubení hmyzích škůdců (např. blechy, štěnice, mravenci, rybenky apod.)

  Naši specialisté a odborníci se státní zkouškou na výše uvedené služby Vás zdarma navštíví k určení druhu škůdce a navrhne optimální řešení Vašich starostí. Diskrétnost Vaší domácnosti či firmy je samozřejmostí.

 • Montáž nových či seřízení a oprava starších žaluzií

  Vnitřní žaluzie představují jeden z nejstarších a nejrozšířenějších způsobů stínění. Slouží nejen k ochraně před slunečními paprsky či zvědavých kolemjdoucích, ale také k doladění interiéru. Jsou vhodné pro všechny typy oken.

  Naše firma je schopna Vám dodat vnitřní žaluzie na míru a to jak vertikální, tak horizontální. K dispozici je v dnešní době nespočet barevných kombinací, stačí si jen vybrat. Pokud již žaluzie máte, jsme schopni Vám je v případě poruchy opravit, seřídit či dodat a vyměnit stávající porouchané náhradní díly.

  Zdarma Vám žaluzie vyměříme a Vy si jen vyberete barevný odstín či materiál. K žaluziím jsme schopni také dodat venkovní síta proti hmyzu či roletky do střešních oken. Vše Vám poté dovezeme, namontujeme a seřídíme.